Skip to main content

O mnie

Poznajmy się bliżej


Cześć! Nazywam się Karina Słota

Bardzo mi miło, że chcesz dowiedzieć na mój temat trochę więcej! Na co dzień pomagam swoim podopiecznym zmieniać nawyki żywieniowe. Tyle tylko, że nie ograniczam się do rozpisywania diet, ponieważ uważam, że to zwyczajnie za mało.

Ostatnie lata pracy pokazały mi, że zdrowy styl życia to coś więcej niż idealnie skomponowany jadłospis. Na pełnię zdrowia wpływa cała nasza codzienność. Prawidłowe nawyki żywieniowe to bardzo dobry start, ale warto małymi kroczkami zmieniać cały swój styl życia na ten bardziej „fit”.

Zaangażowanie i doświadczenie

W trakcie konsultacji mocno podkreślam znaczenie snu, odpowiednio dobranej aktywności fizycznej, dobrych relacji z innymi ludźmi oraz umiejętnej pracy nad stresem.

Swoich podopiecznych staram się wprowadzić w świat dietetyki małymi kroczkami. Nie przepisuję samych wytycznych – zawsze dokładnie je omawiam, aby osoby będące pod moimi skrzydłami wiedziały z czego wynikają opracowane przeze mnie zalecenia.

Do moich szczególnych zainteresowań dietetycznych należą problemy hormonalne oraz choroby autoimmunologiczne. Pewnie dlatego, że u mnie samej wiele lat temu zdiagnozowano chorobę tarczycy, od której tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z dietetyką. Paradoksalnie jestem za to wszystko bardzo wdzięczna, ponieważ dzięki temu pracuję w zawodzie, który pozwala mi poprawiać jakość życia innych ludzi. Nic nie sprawia mi większej przyjemności niż słuchanie opinii pacjentów, którzy dzięki moim radom czują się lepiej nie tylko fizycznie, ale również psychicznie.

Moje własne doświadczenia pomagają mi lepiej rozumieć swoich podopiecznych, ponieważ ja również musiałam przejść długą drogę, aby cieszyć się zdrowiem takim, jak teraz.

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Uniwersytetu Medycznego i WSIiZ oraz uczestniczką ogromnej ilości szkoleń dotyczących diety i zdrowego stylu życia. Prywatnie uwielbiam gotować (pewnie jak większość dietetyków), ale nie lubię za dużo czasu spędzać w kuchni. Dlatego moje propozycje są zawsze szybkie w realizacji i przede wszystkim smaczne.

Szybkie, zdrowe
i pyszne przepisy

Porady i wskazówki
dietetyczne

Pomoc w prowadzeniu
zdrowego stylu życia

Nowości ze świata
dietetycznego

Razem zawalczymy o Twoje zdrowie

Nadwaga

Hipercholesterolmia

Dieta w ciąży

Insulinooporność

PCOS

Dieta w okresie laktacji

Choroby tarczycy

Trądzik

Zmiana nawyków

Nadciśnienie tętnicze

Celiakia

Aktualnie nie prowadzę osób zmagających się z chorobami nerek i zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia).

Co mówią moi klienci

Chcesz zadbać o swoje zdrowie?

Karina Słota

Zapisz się na wizytę, a pokażę Ci w jak wiele może się zmienić.

Jeżeli nie chorujesz przewlekle, ale po prostu chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, jesteś w ciąży lub w trakcie laktacji to również śmiało możesz umówić się do mnie na konsultację.

Obecnie przyjmuje pacjentów online lub stacjonarnie w Warszawie. Konsultacje stacjonarne odbywają się na ul. Ogrodowej 31/5 (I piętro). Pozwól wprowadzić się w świat dietetyki małymi kroczkami.

umów wizytę

Zajrzyj na mojego bloga

Tarczyca: gdzie jest, jakie wydziela hormony i jakie pełni funkcje

Coraz więcej słyszy się o tarczycy i jej znaczeniu dla ogólnego dobrego samopoczucia, wyglądu, metabolizmu oraz płodności. W związku z tym chciałabym wprowadzić serię postów na temat tego niezwykle ważnego gruczołu. Znajdziesz tutaj informacje o tym, gdzie znajduje się tarczyca, […]

Jak przetrwać święta na diecie? Moja wypowiedź dla Weranda Country

W tym roku miałam przyjemność powiedzieć kilka słów na temat tego, jak przetrwać święta na diecie, aby spędzić je bez wyrzutów sumienia. Wypowiedzi udzieliłam dla kwietniowego wydania magazynu Weranda Country. Oczywiście jak to zwykle bywa w moim przypadku chciałabym przemycić […]

Zobacz co u mnie


Warning: file_get_contents(https://api.koalamarketing.pl/instagram/feed.php?profile=nietylkodieta.pl): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/klient.dhosting.pl/mateuszslot/nietylkodieta.pl/public_html/wp-content/themes/ksdietetyk/functions.php on line 619

Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, null given in /home/klient.dhosting.pl/mateuszslot/nietylkodieta.pl/public_html/wp-content/themes/ksdietetyk/functions.php on line 622

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/mateuszslot/nietylkodieta.pl/public_html/wp-content/themes/ksdietetyk/functions.php on line 623